• 0532 473 46 23 Fiyat Teklifi için Bizi Arayın
  • Çalışma Saatleri 08:30 - 18:30
  • satis@incetente.comBize Mail Atın
Tente Modelleri | İnce Tente

Tente Modelleri

Tente Modelleri

Tente Modelleri

Tente sistemlerinde; Otomatik Tente,Mafsallı Tente,Körüklü Tente ve Dekoratif Tente olarak birçok tente seçeneğini barındırarak kaliteli ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.

Otomatik Tente: Otomatik tente, sahip olduğu motorun sensörler ya da kumandalar aracılığıyla toplanması veya açılmasına yarayan sistemin bütünüdür. Otomatik tente sistemleri sabit tenteler haricinde tüm tente modellerinde kullanılabilmektedir.otomatik tentelerimiz, ileri teknoloji ile üretilmiş olup, özel tasarımlarıyla pantentlendirilmiş alüminyum konstrüksiyon ve özel aparatları sayesinde kafelerinizi, restoranlarınızı, yüzme havuzlarınızı ve rearkarnasyon alanlarınızı ve bu gibi mekanları; çeşitli kapama sistemleri ile, bütün iklimlerde, tüm hava koşullarında kullanılabilir hale getirmektedir.

Mafsallı Tente: Mafsallı tente, genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve mafsal fonksiyonu sayesinde açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır. özel tasarımlarıyla pantentlendirilmiş alüminyum konstrüksiyon ve özel aparatları sayesinde ve şık görünümüyle her mevsim kullanabileceğiniz bir tente türüdür.

Körüklü Tente: Tente sistemleri içinde en kullanışlı tente türleri arasındadır. Güneş ışığını kesen ve kullanılan yerlere estetik görünüm katmakla birlikte şık ve yüksek kaliteli bir görüntü de yaratır.

Dekoratif Tente: Gün ışığından ve yağışlı havalardan korunmak amaçlı kullanılan görsel olarak mekanınızı daha şık bir yapıya kavuşturan tente çeşididir.

 

 

© Tasarım ve Kodlama